Największy plus to szybkość procesu i fakt, że nie musiałem nigdzie jechać ani przerejestrowywać samochodu.
Cena pierwotnie/wstępnie ustalona została finalnie sporo obniżona ale wynikało to oceny samochody na miejscu i faktu, że skrzynia biegów nie była jak sądziłem automatyczna a półautomatyczna. Mój samochód był optymalny dla mnie ale później zorientowałem się po zapoznaniu się z tematem i rozmowach z potencjalnymi klientami oraz z SELCAR, że ten typ samochodu, z tym konkretnym silnikiem i skrzynią biegów może nie być łatwo sprzedać a na pewno nie szybko.
Dla mnie opcja takiego wykupu okazała się optymalna.
Lekki niedosyt z powodu ceny ale jednocześnie spokój z powodu natychmiastowej finalizacji. Na plus 🙂

logo peugeot bez napisu
Peugeot 508 SW, 2014Jędrzej, Warszawa

Transakcja przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze .

Wszystko , co możemy wyczytać na stronie kupującego potwierdziło się.

Polecam bardzo wszystkim, którzy chcą szybko i bezstresowo sprzedać auto.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Audi logo
Audi Q7 4,2 l 2008 r.Zbigniew, Baniewice

Panie Rafale, dziękuję za sprawną, profesjonalną obsługę przy sprzedaży auta.

Warszawa 12 stycznia 2019 roku

Honda CivicMarek Nowakowski, Warszawa

Audi A4 SelcarSerdecznie polecam! Bardzo miły kontakt i profesjonalne podejście do tematu. Wszystkie formalności załatwione na pierwszym spotkaniu. Z wielką przyjemnością sprzedamy następne auto firmie Selcar.

Audi logo
Audi A4, 2010Robert, Warszawa

Sprawnie, szybko, konkretnie profesjonalnie i co chyba najistotniejsze – uczciwie. Zakupiony samochód z pełną dokumentacją, zgodny z opisem oraz zapewnieniami sprzedającego.

logo seata
Seat Leon, 2014Grzegorz, Krotoszyn

SPRZEDAŻ MOJEGO SAMOCHODU PRZEBIEGŁA SPRAWNIE , BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW , WSZYSTKO WG USTALONYCH WARUNKÓW , BARDZO MIŁA I SOLIDNA OBSŁUGA . PRZY SPRZEDAŻY NASTĘPNEGO SAMOCHODU PIERWSZY TELEFON WYKONAM DO NICH , BĘDĘ POLECAŁ WSZYSTKIM ZNAJOMYM.

BMW logo
BMW 520D, 2016Mariusz, Łopuszno

Z czystym sumieniem polecam firmę Selcar, szybka i profesjonalna obsługa z dojazdem do klienta. Cała transakcja zawarta w ciągu dwóch godzin – fachowa i rzeczowa ocena samochodu i pieniądze w ciągu 30 min. na koncie. Naprawdę warto!!!

BMW logo
BMW 530, 2010Radek, Warszawa

Jeżeli zależy Wam na szybkiej sprzedaży samochodu, polecam skorzystanie z usługi firmy SELCAR. Sprawa została załatwiona w ciągu 2 dni w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze 🙂 pełen profesjonalizm, dojazd do klienta i kontakt nawet po sfinalizowaniu transakcji. Cena jak najbardziej zadowalająca.
JESZCZE RAZ NAPRAWDĘ POLECAM!!!

ps. dzięki Panie Rafale za rady dotyczące zakupu nowego samochodu 😉
Pozdrawiam

BMW logo
BMW 650Adam, Przychojec

Polecam każdemu skorzystanie z usług firmy Selcar. Pan Rafał okazał się człowiekiem poważnym i kompetentnym. Na spokojnie obejrzał samochód I po krótkiej negocjacji uzgodniliśmy cenę. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje nawet najgłupsze pytania oraz rozwiał wątpliwości. Był również chętny do współpracy po sprzedaży, kiedy trzeba było doprecyzować jakieś drobne sprawy formalne.

Dla osób które nie chcą tracić czasu i nerwów na zmagania z potencjalnymi klientami prywatnymi i chcą po prostu szybko i sprawnie sprzedać samochód, firma Selcar jest świetnym wyborem.

logo mitsubishi
Mitsubishi 2012Lech, Legionowo

mitsubishi asxSzybko, miło i rzetelnie. Sprzedaż zgodna z wcześniejszymi ustaleniami, natychmiastowa zapłata.
Polecam i pozdrawiam.

logo mitsubishi
Mitsubishi ASX 2013Jerzy, Warszawa