Poniższy system prowizyjny przysługuje wyłącznie klientom z którymi przeprowadziliśmy już transakcję zakupu lub sprzedaży samochodu.

Dla osób, które pracują w branży motoryzacyjnej i mają dostęp do informacji o pojazdach na sprzedaż (m.in. pracownicy banków, TU, firm CFM, wypożyczalni itp.) przygotowaliśmy ofertę długotrwałej współpracy.

Czym jest system prowizyjny?

Jako pierwsi w branży umożliwiamy naszym klientom zarabianie dodatkowych pieniędzy po sprzedaży samochodu. Wiemy, że zdecydowana większość klientów firmy Selcar jest zadowolona z otrzymanej kwoty, jak również ze sposobu przeprowadzenia transakcji. Aby umożliwić innym skorzystanie z naszej oferty stworzyliśmy system prowizyjny dla osób, które skorzystały już z naszej usługi. Wystarczy, że polecisz nas swoim znajomym w pracy, członkom rodziny lub innym osobom z Twojego otoczenia. Jeśli dzięki Tobie dokonamy kolejnej transakcji, tj. kupimy auto, otrzymasz od nas prowizje.

W zależności od wartości kupionego dzięki Tobie samochodu otrzymasz:

 • auto o wartości od 5 do 10 tys. zł – 50 zł,
 • 10-20 tys. zł – 100 zł,
 • 20-30 tys. zł – 200 zł
 • 30-40 tys. zł – 300 zł,
 • 40-50 tys. zł – 400 zł,
 • powyżej 50 tys. zł – 500 zł

Powyższe kwoty są prowizjami minimalnymi i w zależności od konkretnej transakcji mogą być wyższe.

prowizja za odkup samochodu
Co muszę zrobić aby otrzymać prowizję?
 1. Zastanów się, kto może być zainteresowany taką formą sprzedaży pojazdu (teraz, za miesiąc czy nawet rok)
 2. Wydrukuj polecenie w kilku egzemplarzach lub weź te, które przekazaliśmy Ci podczas transakcji,
 3. Uzupełnij na każdym swoje dane kontaktowe i podpisz,
 4. Przekaż polecenia osobom z rodziny, pracy itp. – im więcej tym lepiej,
 5. Poinformuj każdego, aby podczas transakcji koniecznie przekazał nam Twoje polecenie,
 6. Czekaj na kontakt – zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić w jaki sposób mamy przekazać należną prowizję.
Twoim zdaniem prowizje są zbyt niskie?

Być może nie są to zbyt wysokie kwoty w przypadku jednego samochodu, ale pomyśl ile otrzymasz, gdy będzie to 5 lub 10 aut! Dlatego ważne jest przekazanie poleceń jak największej liczbie osób. Dodatkowo powyższe progi i kwoty są uzależnione od konkretnej transakcji i Twoja prowizja nawet za jedno auto może być znacznie wyższa.

Nikt z Twojego otoczenie nie sprzedaje obecnie samochodu?

Nie szkodzi, przekazuj swoje polecenie również osobom, które obecnie nie sprzedają swojego auta. Nasza firma istnieje już kilkanaście lat i nie zamierzamy kończyć działalności, więc jeśli kupimy dzięki Tobie auto nawet za kilka miesięcy – prowizja również będzie się Tobie należała.

Czy jest określony czas na przekazanie poleceń i transakcje?

Nie, nie ma żadnych ram czasowych. Polecenia przekazuj wtedy kiedy masz na to czas i ochotę. Oczywiście najlepiej będzie jeśli zaczniesz możliwie najszybciej. Im wcześniej kupimy dzięki Tobie samochód, tym lepiej dla każdej ze stron.