Obustronne zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się skupem samochodów używanych. Niestety większość z nich stosuje nieetyczne praktyki w celu osiągnięcia zysku, przez co opinie o skupach samochodów nie zawsze są pozytywne. Niestety przez takie zachowania również my jesteśmy czasami źle postrzegani przez potencjalnych klientów. Na szczęście wszystkie wątpliwości znikają już po pierwszym kontakcie.

Od wielu lat pracujemy na nienaganny wizerunek firmy. Bardzo zależy nam na obustronnym zadowoleniu i spełnieniu wszystkich oczekiwań związanych ze sprzedażą auta. Chcemy, aby każdy, kto sprzedał nam swoje auto miał dobrą opinię o skupie samochodów Selcar i miło wspominał transakcję.

Napisz swoją opinię…

Zachęcamy wszystkich, którzy mieli kontakt z nami, aby umieścili opinię na temat firmy Selcar. Z góry dziękujemy za poświęcenie kilku minut – każde słowo jest dla nas bezcenne.

  Imię (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Marka, model, rok produkcji samochodu

  Twoja opinia

  Zdjęcie (nieobowiązkowe)

  skup samochodów opinie

  Dlaczego my a nie inny skup samochodów?

  • Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, również w godzinach wieczornych. Większość firm funkcjonuje tylko 5 dni w tygodniu.
  • Za każdy pojazd płacimy natychmiast – nie musisz czekać na gotówkę. Niektóre firmy ustalają warunki odkupu a płacą dopiero po kilku dniach.
  • Przyjedziemy do Ciebie, a na transakcję poświęcisz mniej niż godzinę. Niektóre firmy (szczególnie autokomisy oraz skupy aut przy A.S.O.) wymagają przyjazdu na miejsce w celu przeprowadzenia oględzin i wyceny. Takie oględziny są bardzo szczegółowe i trwają kilka godzin, podczas gdy właściciel musi siedzieć bezczynnie w poczekalni i czekać na ofertę, która ostatecznie może okazać się zbyt niska. 
  • Nie zmieniamy warunków ustalonych przed spotkaniem. Niestety niektóre firmy, szczególnie te, które wymagają przyjazdu właściciela do skupu, oferują całkowicie inne warunki odkupu na miejscu.
  • Nie działamy szablonowo – każdą transakcje traktujemy indywidualnie. Niektóre ze znanych firm konkurencyjnych to duże spółki, które muszą działać według ściśle określonych procedur.
  • Gwarantujemy miłą atmosferę podczas transakcji. Niestety często jest odwrotnie i przedstawiciele, które przyjeżdżają na oględziny są niemili i niekulturalni. To ocenisz sam – my to wiemy z opowieści naszych klientów.
  • Decyzję o zakupie podejmujemy od razu podczas oględzin. W przypadku niektórych firm na oględziny samochodu przyjedzie przedstawiciel – decyzje podejmuje jego kierownik po kilku godzinach lub dniach. 
  • Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy zgodnie z polskim prawem. Większość nowych firm to „szara strefa” – konsekwencje korzystania z usług takich osób mogą być przyczyną poważnych problemów w przyszłości.
  Co mówią nasi klienci

  Uwaga! Pod groźbą odpowiedzialności karnej gwarantujemy pełną wiarygodność poniższych opinii. Zostały one napisane przez osoby, które miały bezpośredni kontakt z firmą i sprzedały nam swoje auto. Zdjęcia zostały przesłane przez właścicieli poszczególnych samochodów.

  Skup Samochodów opinie klientów – sprawdź co myślą o nas klienci!

  SELCAR to firma istotnie godna polecenia. Szczególnie z uwagi na wiedzę, profesjonalizm, wiarygodność oraz kulturę Panów Rafała i Bogdana.
  Józef z Warszawy.

  logo kia
  KIA VENGA 2018Józef, Warszawa

  Tak sympatycznych ludzi, jak Pan Rafał z Tatą, jest bardzo niewiele. Cała sprzedaż przebiegła w niezwykle sympatycznej atmosferze, bez najmniejszych problemów oraz wątpliwości. Dodatkowo wymieniliśmy się doświadczeniami w ogrodnictwie i wykończeniu domów 🙂 Sposób na krety – spróbuję! 🙂 Jeśli jeszcze zastanawiasz się, komu powierzyć swoje auto, to to jest ostatnie miejsce, które musisz sprawdzić 🙂 Osobiście będę wracał z każdym kolejnym samochodem. Gorąco polecam oraz serdecznie pozdrawiam!

  mercedes logo skup
  Mercedes-Benz C180, 2018Arkadiusz, Wrząca

  Sprawnie zawarta transakcja, rzeczowo, profesjonalnie, szybko

  logo jaguara
  Jaguar XEPiotr, Włocławek

  Największy plus to szybkość procesu i fakt, że nie musiałem nigdzie jechać ani przerejestrowywać samochodu.
  Cena pierwotnie/wstępnie ustalona została finalnie sporo obniżona ale wynikało to oceny samochody na miejscu i faktu, że skrzynia biegów nie była jak sądziłem automatyczna a półautomatyczna. Mój samochód był optymalny dla mnie ale później zorientowałem się po zapoznaniu się z tematem i rozmowach z potencjalnymi klientami oraz z SELCAR, że ten typ samochodu, z tym konkretnym silnikiem i skrzynią biegów może nie być łatwo sprzedać a na pewno nie szybko.
  Dla mnie opcja takiego wykupu okazała się optymalna.
  Lekki niedosyt z powodu ceny ale jednocześnie spokój z powodu natychmiastowej finalizacji. Na plus 🙂

  logo peugeot bez napisu
  Peugeot 508 SWJędrzej, Warszawa

  Transakcja przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze .

  Wszystko , co możemy wyczytać na stronie kupującego potwierdziło się.

  Polecam bardzo wszystkim, którzy chcą szybko i bezstresowo sprzedać auto.

  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  Audi logo
  Audi Q7 4,2Zbigniew, Baniewice

  Panie Rafale, dziękuję za sprawną, profesjonalną obsługę przy sprzedaży auta.

  Warszawa 12 stycznia 2019 roku

  Honda CivicMarek Nowakowski, Warszawa