Najczęściej zadawane pytania
pytania do skupu aut

Masz pytania odnośnie naszej działalności? Chciałbyś o coś zapytać ale nie wiesz czy warto? Informacje umieszczone na stronie są dla Ciebie niejasne?

Stworzyliśmy ten dział, aby umieszczać w nim odpowiedzi na najczęściej padające pytania. Zdajemy sobie sprawę, że wiadomości na stronie mogą być niekompletne lub niezrozumiałe dla klienta. Mamy nadzieję, że informacje tutaj umieszczone chociaż częściowo rozwieją wątpliwości odnośnie sprzedaży auta naszej firmie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij uzupełniony formularz znajdujący się dole strony lub wyślij wiadomość na nasz adres e-mail. Będziemy starali się systematycznie uzupełniać wiadomości na naszej witrynie jak również umieszczać odpowiedzi na kolejne pytania. Jeśli uważasz, że na stronie brakuje pewnych informacji lub powinna się tutaj znaleźć odpowiedź na kolejne pytanie – uzupełnij i wyślij formularz poniżej.

Pytania dotyczące usługi skupu samochodów

Nie wiem ile cenić za moje auto. Ile możecie zaproponować?

Jeśli nie wiesz ile masz cenić za samochód skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego. Nie wykonujemy wyceny podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Ceny aut używanych zmieniają się nieustannie i z tego powodu nie będziemy mogli od razu dokonać wyceny, szczególnie w przypadku samochodów rzadko spotykanych.

Ceny samochodów używanych są bardzo zróżnicowane. Teoretycznie takie same samochody mogą znacząco różnić się wartością. Ma to związek z ogólnym stanem auta, jego przeszłością blacharsko-lakierniczą, posiadaną dokumentacją serwisową oraz poziomem wyposażenia. Dlatego nie potrafimy dokładnie wycenić samochodu tylko na podstawie ogólnego opisu. W takim przypadku podajemy tylko przedział cenowy a ostateczną cenę proponujemy podczas oględzin auta.

Ważne jest, aby wypełnić możliwie najwięcej pół formularza oraz dokładnie opisać historię samochodu. Im więcej szczegółów otrzymamy tym mniejszy będzie przedział cenowy.

Zgłoś sprzedaż za pomocą formularza!

Prześlij informację o sprzedaży – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Wypełnij formularz już teraz 

Czy skupujecie samochody z kierownica po prawej stronie?

Niestety nie zajmujemy się skupem takich aut. Jednak zachęcamy w takim przypadku wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Mimo tego, że my bezpośrednio nie zajmujemy się tego rodzaju samochodami to wśród naszych partnerów w branży istnieją firm skupujące auta angielskie. Zapewniamy, że Twoja oferta zostanie im przekazana. W razie zainteresowania wybrana firma skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Czy zajmujecie się autokasacją, złomowaniem pojazdów?

Bezpośrednio nie skupujemy samochodów przeznaczonych do kasacji, tzn. aut starszych lub poważnie uszkodzonych. Jednakże w okolicach Warszawy, Łodzi, Radomia i okolic posiadamy wiele zaprzyjaźnionych firm, która prowadzą autokasację. W większości przypadków jesteśmy w stanie pomoc Państwu w pozbyciu się kłopotu. Zachęcamy w takim przypadku wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Zapewniamy, że informacja zostanie im przekazana. W razie zainteresowania wybrana firma skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Kto płaci za transport niesprawnego auta?

Interesują nas auta osobowe każdego rodzaju. Preferujemy pojazdy zadbane, jednakże zalecamy zgłoszenie sprzedaży każdego samochodu. W przypadku, gdybyśmy nie byli zainteresowani oferowanym samochodem, kontakt jest przekazywany do firm kupujących tego typu auta. Chodzi przede wszystkim o auta bardzo stare, poważnie uszkodzone lub w wersji angielskiej.

Więcej informacji znajduje się w dziale „Jakie samochody kupujemy?

Nie wiem czy będziecie zainteresowani moim samochodem. Jakie auta skupujecie?

Samochody niesprawne zabieramy własnym transportem i klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Czy kupujecie lub sprzedajecie części samochodowe?

Nie zajmujemy się kupnem i sprzedażą części samochodowych. Interesują nas wyłącznie transakcje dotyczące kompletnych samochodów.

Czy kupujecie samochody niezarejestrowane w kraju?

Interesują nas wyłącznie samochody zarejestrowane w kraju. Nie kupujemy aut sprowadzonych, wyrejestrowanych lub bez możliwości rejestracji.

Nie mam kompletu dokumentów? Czy możecie kupić taki samochód?

Preferujemy pojazdy, które mają minimalną wymaganą dokumentacją, czyli dowód rejestracyjny i kartę pojazdu.

Jeśli któryś z dokumentów został zgubiony lub zniszczony sprzedawca musi odebrać ze swojego wydziału komunikacji zaświadczenie o rejestracji. Stosowne podanie znajdziesz w dziale „Dokumenty do pobrania

Samochód z takim zaświadczeniem możemy kupić.

Pytania dotyczące formularza

Czy trzeba wypełniać wszystkie elementy formularza?

Nie musisz wypełnić wszystkich pół, jednakże każda dodatkowa informacja o samochodzie pomoże nam w dokładniejszej ocenie oferty. Minimalne informacje, których wymagamy to: marka, model i rok produkcji samochodu, miejscowość oraz telefon kontaktowy.

Zgłoś sprzedaż za pomocą formularza!

Prześlij informację o sprzedaży – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Wypełnij formularz już teraz 

Mam problem z formularzem? Nie mogę go wysłać?

Błędy podczas przesyłania formularza w większości przypadków związane są z liczbą i wielkością załączonych zdjęć. W przypadku zdjęć o dużej rozdzielczości formularz może przesyłać się nawet kilka minut.

Jeśli masz problem z przesłaniem zalecamy usunięcie załączników i przesłanie ich bezpośrednio na nasz adres e-mail.

System automatycznie wysyła informację o poprawnym przesłaniu formularza na Twój adres e-mail, dlatego zalecamy wpisanie go w odpowiednim polu.

Jeśli problem występuje nadal prosimy o kontakt telefoniczny.

W formularzu nie ma roku produkcji mojego samochodu. Co mam zrobić?

Główny formularz dotyczy samochodów, które skupujemy bezpośrednio. Jeśli nie roku produkcji Twojego samochodu to jest on prawdopodobnie zbyt stary dla naszej firmy.

Zachęcamy w takim przypadku wypełnić  formularz zgłoszeniowy dla starszych pojazdów. Zapewniamy, że informacja zostanie przekazana odpowiednim firmom. W razie zainteresowania wybrana firma skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zaproponuj własne pytanie

    Imię

    Adres email (jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie)

    Twoje pytanie