skup samochodów służbowych

Użytkujesz auto służbowe?

Masz prawo pierwokupu?

Chcesz go kupić i od razu sprzedać?

Nie chcesz angażować swoich pieniędzy?

W Twojej firmie organizowane są przetargi dla pracowników?

 

Skup samochodów służbowych

Na czym to polega?

Etap I. - pierwszy kontakt

Kontaktujesz się z nami i opisujesz auto służbowe, które jest lub będzie w najbliższym czasie na sprzedaż. Najlepiej, jeśli jesteś jedynym użytkownikiem samochodu w firmie, ponieważ znasz pełną historię samochodu. Umawiamy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie: w czasie pracy, po powrocie do domu lub w weekend.

Etap II. - oględziny i umowa przedwstępna

Oględziny pojazdu trwają nie dłużej niż 30 minut. Warto posiadać w tym czasie kompletną dokumentację, tj. dowód rejestracyjny, polisę OC, książkę serwisową itp. Mile widziany jest również protokół przekazania pojazdu lub inny dokument świadczący o tym, że jesteś pracownikiem danej firmy i masz prawo do użytkowania danego samochodu. Po oględzinach samochodu oraz dokumentów przestawiamy naszą ofertę.
Jeśli cena będzie satysfakcjonująca dla obydwu stron sporządzamy przedwstępną umowę sprzedaży, która zawiera wszystkie ustalenia dotyczące transakcji, w tym między innymi maksymalny termin sporządzenia umowy właściwej, kwotę odkupu pojazdu oraz kwotę zadatku. Od tego momentu obydwie strony są wobec siebie zobowiązane. Już tym momencie dokładnie wiesz ile uzyskasz za samochód służbowy i jaki będzie Twój zysk!
Ostrzegamy, że jest to umowa oparta o kodeks cywilny, więc wszelkie próby oszustwa i wyłudzenia mogą zostać zakończone sprawą w sądzie.

Etap III. - sprzedaż samochodu

Gdy otrzymasz pełną dokumentację umawiamy się na sporządzenie umowy właściwej i odbiór samochodu. Wystarczy, że firma wystawi Fakturę Sprzedaży – nie masz obowiązku rejestracji pojazdu na siebie i możesz go od od razu sprzedać. Zazwyczaj firmy wystawiają faktury z 7 lub 14 dniowym terminem płatności. Najlepiej jest, gdy na sporządzenie umowy właściwej umówimy się właśnie w tym terminie. Wtedy nie musisz angażować własnych środkówzapłacisz pieniędzmi, które otrzymasz od nas po zakupie.

Etap IV. - polecenia i prowizje

Po udanej transakcji istnieje możliwość uzyskania dodatkowych profitów za polecenie nas współpracownikom w firmie. Więcej informacji w dziale „Zarabiaj na poleceniach

Tylko u nas sprzedaż samochodu służbowego jest szybka, wygodna i bezpieczna! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij formularz zgłoszeniowy.

Skup samochodów służbowych Selcar dostosuje się do każdej sytuacji! Zapraszamy do współpracy!